servislerimiz

uluslararası taşımacılık

Uluslararası taşımacılık, taşınmak istenen malların bir ülke sınırından çıkarılarak başka bir ülkeye taşınmasından oluşan lojistik bir işlemdir. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken pek çok unsuru beraberinde getirmektedir. Ayrıca uluslararası taşımacılık sürecinde pek çok karmaşık ve zaman alıcı evrak ve kağıt işleri de bulunmaktadır. 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır sorusuna verilecek cevaplar şöyledir: 

  • Kara yoluyla 
  • Deniz yoluyla 
  • Hava yoluyla 
  • Demir yoluyla 

Uluslararası taşımacılık yapmak üzere kullanılan yöntemler bu şekildedir. 

Uluslararası Nakliye Çalışmalarımız

Suseven Lojistik Lojistik ailesi olarak 1996 yılından bugüne kadar nakliye sektöründe profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Alanında tecrübeli kadromuzla her geçen gün daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek adına gayret etmekteyiz. Yurt içi nakliye çalışmalarımızla birlikte uluslararası nakliye çalışmalarımız da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye sektöründe maddi ve manevi zararın önlenmesi adına bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekiyor. Aynı zamanda uluslararası nakliye işlemlerinde sürenin iyi değerlendirilmesi, uluslararası nakliye için iznin olması gerekiyor. Uluslararası nakliye işlemleri daha detaylı olduğu için ekstra özen ve dikkat istiyor. Bizler gerekli tüm işlemleri kısa sürede tamamlayarak uluslararası nakliye işlemlerini tamamlıyoruz. 

Uluslararası Taşımacılıkta Kullanılan Yöntemlerin Özellikleri

Uluslararası taşımacılıkta kullanılan her yöntemin kendine özgü faydaları ve dezavantajları bulunmaktadır. Örneğin demiryolu taşımacılığı nispeten daha ucuz bir taşımacılıktır. Ancak taşımacılık süreci çok fazla uzayabilir. Ayrıca taşımak istenen malın gideceği ülkeye direkt demiryolu bağlantısı olmayabilir. 

Karayolu taşımacılığında taşınan mallar aktarmasız olarak direkt şekilde istenilen ülkeye götürülebilmektedir. Bu anlamda hem zaman konusunda tasarruf edilebilir hem de kağıt ve evrak işleri azaltılabilir. Ayrıca çok yüksek maliyetlerde çıkarmayan bir taşımacılık sistemidir. 

Hava yolu taşımacılığı oldukça maliyetli bir taşımacılık sistemidir. Ancak taşınmak istenen mallar son derece hızlı bir şekilde bir ülkeden başka bir ülkeye taşınabilir. Bununla birlikte hava yolu ile taşınan malların nihai adreslerine ulaşması sıkıntılı olabilir. Çünkü taşınmak istenen malların havalimanlarında yüklenmesi ve boşaltılması gerekir. Bu malların havaalanlarına taşınması için ve havaalanlarından nihai adreslerine ulaşması için de başka bir taşımacılık yöntemi kullanılmalıdır. Tüm bunlara ek olarak hava yolu taşımacılığı kullanılarak her türlü mal taşınamamaktadır. 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır kapsamında kullanılan diğer bir taşımacılık yöntemi de deniz taşımacılığıdır. Deniz taşımacılığı da zaman açısından oldukça avantajlıdır. Malların bir ülkeden diğerine taşınması son derece kolay, kısa süreli ve güvenli bir süreçte gerçekleşmektedir. Maliyet anlamında da oldukça avantajlı olan deniz taşımacılığı en çok tercih edilen uluslararası taşımacılık yöntemlerinden birisidir. 

 

Güvenilir Taşımacılık ve Kaliteli Hizmet 

Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır noktasında firmamız büyük deneyim ve tecrübe sahibidir. Ne tür malların en rahat hangi sistemle taşınacağı konusunda en verimli yolu seçerek sizlere hizmet vermektedir. Bu kapsamda en verimli ve işlevsel yöntemler olan kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmetinizdedir. 

Uluslararası Nakliye Hizmetleri

Uluslararası taşımacılık, lojistik alanının en önemli ve en detaylı konularından biridir. Malların bir ülkeden başka bir ülkeye taşınması anlamındaki uluslararası taşımacılık da dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. Hangi malın en verimli şekilde nasıl taşınacağı konusunda son derece dikkatli ve titiz çalışmalar yapmak gerekmektedir. Bu noktada firmamız sahip olduğu derin tecrübe ve deneyimle, işinde uzman çalışanlarla en kusursuz hizmet vermek adına tüm gücüyle çalışmaktadır. 

Firmamız, uluslararası nakliye avantajları konusunda sizlerin en verimli şekilde hizmet alması için her türlü imkanı sizlerle buluşturmaktadır. Taşınması gereken mallarla ilgili sizlerden bilgi aldıktan sonra detaylı bir çalışma yaparak malların en hızlı ve güvenli şekilde taşınması adına çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca mallar istenilen yere ulaşıncaya kadar sizleri sürekli bilgilendirerek mallarınızla ilgili güncellemeleri takip etmenize imkan sağlamaktadır. 

İstediğiniz Yere İstediğiniz Miktarda Mal Güvenle Taşınır 

Firmamız, uluslararası taşımacılıkta malların en güvenli şekilde, en hızlı sürede taşınması noktasında gerekli olacak bütün bilgi birikimine ve iletişim ağına sahiptir. Bu hak kapsamda hizmet verilen noktalar şunlardır: 

  • Avrupa ülkeleri 
  • Orta Doğu ülkeleri 
  • Diğer Türk devletleri 

Mallarınız, bu ülkelere güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Bu çerçevede istenilen miktarda mal, istenilen adreslere güvenle ve en hızlı şekilde nakledilmektedir. 

Uluslararası nakliye avantajları çerçevesinde bütün faydalardan yararlanmanız adına planlı ve programlı çalışmalar yürüten firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunmak adına çabalamaktadır. Bu kapsamda mallarınızı türüne uygun olacak şekilde belirlenen araçlar ile taşınmakta ve malların güvenliğini sağlamak için alınması gereken her türlü tedbir almaktadır. Ayrıca bu süreçte ilgilenilmesi gerekli olan her türlü kağıt ve evrak işini en kısa sürede ve en doğru şekilde halletmek adına gerekli deneyime ve tecrübeye sahip olan çalışan kadrosu ile hizmet vermektedir. 

 

Güven Tecrübe ve Kalitenin Kesiştiği Yer 

Firmamız, yılların getirdiği deneyimle ve tecrübeyle çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerin en kaliteli hizmetleri alması adına alanında uzman personel kadrosuyla hizmet vermektedir. Uluslararası nakliye avantajları sayesinde mallarınızı en güvenli, sağlam ve sorunsuz şekilde uluslararası noktalara taşımaktadır. 

Uluslararası Lojistik Fiyatları

Uluslararası taşımacılık, son derece titiz çalışmalar gerektiren bir konudur. Disiplinli ve detaylı planlama ve programlamanın yapılması gereken bir lojistik faaliyetidir. Bu kapsamda en ufak ayrıntıların bile göz önünde bulundurulması gerekir. Uluslararası taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin, bu işte gerçekten iyi olan ve profesyonel çalışmalar sunan firmalarla iş yapması gerekir. 

Bu kapsamda firmamız sizlerin en iyi hizmeti alması için sizlerle olan veren bir lojistik firmasıdır. Sunduğu kaliteli çalışmalar ve titiz, detaylı planlarla mallarınızın en güvenli ve doğru şekilde taşınması adına güvenilir bir firmadır. Ayrıca uluslararası lojistik fiyatları kapsamında, sunulan kalite göz önüne alındığında son derece makul ücretlerle müşterilerine hizmet vermektedir. 

Uluslararası Taşımada Büyük Tecrübe 

Uluslararası taşımacılık son derece zor, meşakkatli bir iştir. Bu işin doğru şekilde yapılabilmesi için büyük bir deneyim ve bilgi birikimi gerekir. Ayrıca işlerin sorunsuz şekilde ilerlemesi için alanında uzman bir kadroyla çalışmak gereklidir. Firmamız, bu gerekliliklerin hepsine sahiptir. Bu sayede müşterilerine alınabilecek en kaliteli hizmeti sunarak fark yaratmaktadır. 

Firmamız tüm bu kaliteli işleri yerine getirirken fiyat konusunda da müşterilerini üzmemektedir. Uluslararası taşımacılıkta sunduğu hizmetler kapsamında kara yolu ve deniz yolu aracılığıyla mallarınızı taşımaktadır. Mallarınızın güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaşması için alması gereken her türlü tedbir almaktadır. Mallarınızın komple ya da parsiyel olarak taşınmasında güvenli, titiz ve özenli çalışma prensibi ile hizmetinizdedir. 

Mallarınızın en güvenli şekilde taşınabilmesi için en verimli yolun kullanılması adına en iyi araçları seçerek çalışmaktayız. Ayrıca uluslararası taşımacılıkta son derece özenli ve titizlikle çalışmalar isteyen evrak ve kağıt işlerinin en doğru şekilde halledilmesi adına gerekli özelliklere sahibiz. Tüm bunların yanında uluslararası lojistik fiyatları noktasında da müşteri odaklı hizmetler sunmaktayız. 

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Lojistik 

Firmamız, sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarken uluslararası lojistik fiyatları kapsamında da en uygun fiyatlarla sizlerledir. Alanında uzman ve nitelikli çalışanları, güvenilir ve titiz çalışma anlayışı ve sorunsuz bir taşımacılık adına gerekli olan derin bilgi birikimi ile uygun fiyatlarla sizlerin yanındadır.

Müşterilerin belirttiği süre içinde ürünün istenilen yere teslim edilmesine yardımcı olan Şah Lojistik firması sizlere hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet vermektedir. Sağlıklı bir şekilde organize lojistik hizmeti veren firma tedarikçi ve müşteri arasında iletişimin oluşmasını sağlar. Ürün adrese teslim edilinceye kadar gönderici firma ile sürekli iletişim halinde kalınır.

Yola çıkılmadan önce sipariş şartlarına göre evrak hazırlanır. ürünler yeni model  ve orjinal tırlar ile taşındıktan sonra yola çıkılır. Yola çıkıldığında ve ve teslim edildiğinde tedarikçi sürekli bilgilendirilir. Transit süre garantisi verilmektedir. Ayrıca çok farklı taşıma yöntemleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımacılık yapan firma sayesinde güvenle yükünüzü gönderebilirsiniz.

Suseven Lojistik Hizmetleri

Avrupa, Orta Doğu ülkeleri, Balkanlar, Akdeniz Arap Ülkeleri ve Türk Cumhuriyeti ülkelerine lojistik hizmeti veren Suseven Lojistik, müşterinin istediği miktardaki yükü istediği adrese gönderilmesini sağlar. Belirli bir süre içinde sorunsuzca verilen adrese yükü teslim eder. Yolculuk boyunca, yola çıkıldığından ve mal teslim edildiğinde size bildirilir. Malın yol boyunca zarar görmemesi amacıyla en uygun araç seçilip eşyalar yüklenir.

Yurt dışında Uluslararası Nakliye firmaları arasında uygun navlun ve müşteri memnuniyetinden dolayı popülerliğini koruyan firmamız kısa süre içerisinde müşterilerimizin taleplerini uluslararası taşımacılık şartları dahilinde mükemmele yakın hizmetle müşterilerin vazgeçilmezi konumunu yaklaşmaktadır. Çok kısa sürede en güvenli bir şekilde yükünüzü taşıyarak istediğiniz adrese ulaştıran firma çok uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Uluslararası nakliye konusunda firmamız düzenli olarak Dünya’nın her yerine güvenilir taşımacılık ve organize lojistik hizmeti vermektedir.

şimdi sizin güveninizi taşıyalım!

Her türlü konteyner taşımacılığı için bizimle hemen iletişime geçin.

Scroll to Top
İletişime Geç
Nasıl yardımcı olabilirim?
Suseven Lojistik
Merhabalar!
Size yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçin.