servislerimiz

karayolu taşımacılığı

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI NEDİR NASIL YAPILIR

Suseven Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğu ülkelerine  en iyi şekilde  hizmet vermektedir. Gerek özmal gerekse bünyemizde bulunan kiralık araçlarımız ile  bir lojistik hizmet sağlayıcı olan Avrasya Lojistik, bugün komple taşımacılık, parsiyel, taşımacılık kargo taşımacılık ve proje taşımalarında mersin nakliye firmaları başta olmak üzere müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

             Suseven Lojistik Karayolu nakliye firmaları içerisinde 20 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel işbirliği ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağları ile beraber dünyanın bütün karayoluna ulaşmaktadır. Karayolu taşımacılığı navlunun karayolu güzergahları doğrultusunda müşteriye zamanlı bir şekilde ulaşması ve Günlük araç konum bilgisini doğru bir şekilde müşteriye aktararak hizmetini kaliteli hale getirmektedir.
Mersin’de Güvenilir Taşımacılığı denildiği zaman akla gelen firmalardan olan Suseven Lojistik olarak uluslararası karayolu taşımacılığına önderlik etmektedir. Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin olmak üzere istenilen adreslerinden yapılan İhracat çıkışlarımız ile Dünya’nın her noktasına yapmış olduğumuz karayolu taşımacılığı ile sektöründe tecrübeli ve güvenilir firma olarak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 
              Avrupa  karayolu nakliye yapan firmalar, Ortadoğu karayolu nakliye yapan firmalar, Balkanlara karayolu nakliye yapan firmalar arasında yerimizi ilk sıralardan almaktayız. Ayrıca taşıyıcı ve müşteri açısından büyük önem arz eden proje, frigo ve parsiyel nakliye hizmeti de sunmaktadır.

NAKLİYE İÇİN GEREKENLER BELGELER

  Firmamız; Karayolu Taşıma  FİATA Tesellüm Belgeleri, CMR Belgesi, Nakliyeci Makbuzu, FBL Belgesi, Paket Posta Makbuzu, Tır Karnesi, Ata Karne ve Taşıma yetki belgesi olmak üzere Karayolu nakliyesi için gereken evrak teminlerini de gerçekleştirmektedir. Bununla beraber olarak da Mevcut da bulunan TİO Belgesi, C2 Belgesi, R2 Belgesi, L2 Belgesi gibi belgeler içinde gerekli  AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

KARAYOLU NAKLİYAT TERİMLERİ

  Karayolu taşımacılığında günümüz de hızla gelişen sektörel ve bölgesel bazda ekipman değişkenliği yanısıra depolama hizmetindede yenilikler yapılmaktadır. Bizler de Suseven Lojistik olarak lojistik sektöründe güven, bilgi ve hoşgörü temelli müşteri birikimi yapmaktayız. Sektöre gösterdiğimiz ve göstereceğimiz kaliteli hizmet anlayışımız süreklilik arz etmekte ve akılda kalıcı isim olarak yer almaktadır. Yurtdışı Karayolu nakliyesi için araç ekipmanları talep edilen ve yüklenecek malzemeye uygun olarak talep halinde, Tenteli Dorse, Optima Dorse, Mega Dorse, Kamyon Römork ile sorunsuz ve sağlam bir nakliye için gereken hazırlık aşaması hızla çözülmektedir. Karayolu taşıması, Antrepo Hizmeti, Gümrükleme, Soğuk Hava Deposu gibi hizmetlerinde imkan sağlandığı ,Yüklemenin ağırlığına bağlı araç  Kantar tartımı da gerçekleştirme imkanı vardır.

KARAYOLU NAKLİYE FİYATLARI

            Müşterimizden gelen yükleme detayları, Yükün ağırlığı metreküp m3 hesaplama, palet ölçüsü ve palet ölçüleri, ladametre hesaplama ve araçta kapladığı alan hesaplamasına istinaden nakliye fiyatı ortaya çıkmaktadır. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyeti odaklı bilinci ile daimi müşteri prensip anlayışı ile de en uygun fiyat teklifi sunmaktayız. Üst Düzey kalite hizmeti anlayışı benimseyen firmamız alanında öncü ve lider olma hedefine emin adımlarla yaklaşmaktadır. Suseven Lojistik, Avrupa, Kafkaslar, Arap Coğrafyası ve Türk Cumhuriyetlerine açılan kapı firmalardan olmayı da başarmıştır.

          Uluslararası lojistik yelpazesindeki yerini sağlamlaştırarak Karayolu Nakliye Hizmetlerimizi etkili şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile ve uygun fiyat anlayışı ana prensibimizdir. Suseven Lojistik ekibi olarak, Müşterilerimizin düşüncelerinde soru işareti bırakmadan Yapılacak olan her taşımaya istinaden nakliye sözleşmesi de düzenleyerek, olası tereddütleri de ortadan kaldırmaktadır.

KARAYOLU NAKLİYE TAŞIMA SÖZLEŞMESİ ve YÖNETMELİĞİ

     Suseven Lojistik, Uluslararası  Karayolu lojistik hizmeti ile ilgili olarak, alanında tecrübeli ve deneyimli bir operasyon ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaptığımız AR-GE  ve kanuni  araştırmalar neticesinde Uluslararası Nakliye Sözleşmesi ile ilgili olarak bazı yer alması gereken maddeler;

  • Taşınan malzemenin hasar görmesi; devrilmesi, yanması, bozulması veya ambalaj bozulması gibi durumlarda Taşıyan tarafından karşılanmalı,
  • Yüklenecek olan malzeme; taşınmasında sakınca veya yasak olan materyaller içermemeli,
  • Müşteri, taşınacak emtianın yükleneceği uygun ortamı ve ekipmanı hazırlamalı,
  • Sefer başına yapılacak nakliye sözleşmeleri tarih ile sınırlı olmalıdır.

Sözleşme hükümlerince iki tarafında anlaşmaya sadık kalması sürekli olarak işbirliğini güçlendirecektir.

şimdi sizin güveninizi taşıyalım!

Her türlü konteyner taşımacılığı için bizimle hemen iletişime geçin.

Scroll to Top
İletişime Geç
Nasıl yardımcı olabilirim?
Suseven Lojistik
Merhabalar!
Size yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçin.