servislerimiz

konteyner taşımacılığı

Suseven Lojistik, ambalajlama depolama, stok kontrol etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç nakliye gibi faaliyetlerin tamamını uygun araçları ile Kaliteden ödün vermeden, müşterilerine en iyi ve mükemmel hizmet sunmaktadır. Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanmaktadır.

Müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlamakta olan firmamız, Mersin’den Türkiye’nin dört bir yanına her türlü lojistik taşımacılığı, hizmeti, gümrükleme, liman içi işlemler ve konteyner iç nakliye hizmetlerinde de Mersin’deki Lojistik firmaları arasında öncü durumda olan Suseven Lojistik, kaliteli hizmete devam etmektedir.

Global ekonominin teknolojiyle gelişmesine paralel olarak karayolu, ve deniz yolu taşımacılığı ihtiyaçları karşılayamaz hale gelince, demiryolu taşımacılığı hayatımızda daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Düzenli olarak çalışan Derince-Yenice, Mersin-Gaziantep, Mersin-Kayseri, Konya, Osmaniye, mersin konteyner taşıyıcılar derneği Eskişehir-Yenice hatlarının yanı sıra talep edilen güzergahta kiralık vagonlar ile hizmet verilmektedir. Konteyner ve Vagon konusunda Mersin firmaları arasında öncü durumda olan Suseven Lojistik, kaliteli hizmete devam etmektedir.

şimdi sizin güveninizi taşıyalım!

Her türlü konteyner taşımacılığı için bizimle hemen iletişime geçin.

Scroll to Top
İletişime Geç
Nasıl yardımcı olabilirim?
Suseven Lojistik
Merhabalar!
Size yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçin.