Hakkımızda

Lojistik/konteyner Taşımacılık
Suseven

Lojistik sektörünün konteyner taşımacılık alanında olan tecrübelerimizi, hizmet verdiğimiz firmalara her aşamada aktararak ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı ilke edindik.

Vizyonumuz

Tamamen yerel sermaye ile kurulan SUSEVEN LOJİSTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak Mersin'de, bölgenin kalkınması için daha çok iş alanı yaratıp istihdam sağlamak adına hizmette sürekli büyüyen bir yapıya sahibiz. Konteyner Taşımacılığında Akdeniz Bölgesinin Lider firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çalıştığımız firmaları müşteri olarak değil, iş ortağımız olarak değerlendirir, çözüm ortağı olduğumuz firmalıların ihtiyaçlarına göre yapılanır ve güven esaslı uzun ömürlü birliktelikler kurarız. Yükünüze yük olarak değil emanet olarak bakarız.

Yapılmayanı yapıp fark yaratmayı, tercih edilen olmak için işimizi değerlendirirken sadece finans ve operasyon açısından değil, çevre ve doğayla uyum içinde olmasına da özen gösteririz. Kısaca biz, konteyner taşımacılığında en iyi olmak için gereken her şeye sahibiz.

Çözüm ortağı olduğumuz firmalara katma değer sağlamak ve hizmet kalitesinde çıtayı belirleyen firma olmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede her zaman yeni farklı çözümler ile en efektif çalışma şeklini oluşturup çalıştığımız firmalara sunulan konteyner taşımacılık hizmetinin çıtasını yukarı çekmek.

misyonumuz

Ülkemizin sanayi şehirlerini, liman şehri Mersin'den Akdeniz ile birleştirmek. Yükünüzü emanetimiz olarak güven içerisinde doğru yere doğru zamanda ve doğru şekilde ulaştırmak.

özmallarımız

şimdi sizin güveninizi taşıyalım!

Her türlü konteyner taşımacılığı için bizimle hemen iletişime geçin.

Scroll to Top
İletişime Geç
Nasıl yardımcı olabilirim?
Suseven Lojistik
Merhabalar!
Size yardımcı olabilmem için benimle iletişime geçin.